سهیل کلیایی متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۷۴، از تهران می باشد. او از همان دوران کودکی در سن ۹ سالگی با اولین تجربه خود در کلاس های زبان انگلیسی، مشتاق به یادگیری این زبان شد و تاکنون بدون وقفه، فعال در حوزه آموزش می باشد.

او از سن ۱۸ سالگی وارد عرصه تدریس زبان انگلیسی شد. سهیل همواره در طی این سال های تدریس، متمرکز و هدفمند بر روی ارتقای خود در این حوزه بود و توانست در همان سال های ابتدایی کار حرفه ای خود، در موسسات معتبر و برند مشغول به کار شود.

او سابقه ۱۰ سال تدریس  حرفه ای در موسساتی چون سفیر گفتمان، پلاس آکادمی (سفیر پلاس)، ایران کانادا، معرفت، و حتی پروژه بزرگ ایران مال را در کارنامه حرفه ای خودش دارد.

او همچنین پای را فراتر از تدریس گذاشت و توانست تجربه ی سوپروایزری و مدیر آموزشی، طراح سوال و سیلابس آموزشی، و برگزار کننده دوره های تخصصی مثل IELTS و TTC را نیز در موسسات زبان های خارجی داشته باشد.

سرانجام سهیل کلیایی در سال ۱۳۹۹ فعالیت رسمی آکادمی خودش را با هدف “آموزش برابر برای همه” و شعار “یک کلاس واقعی برای تو” آغاز نمود و توانست با تولید محتواهای ارزشمند خود تاثیرگذاری و اعتمادسازی بالایی را در امر آموزش مکالمه انگلیسی به وجود آورد.

او همیشه بر این جمله تاکید اساسی دارد: “مردم و نگاه آن ها هست که ما هم هستیم.”

هدف ما

آموزش برابر برای همه، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ کیفیت بی نطیر آموزشی. آکادمی کلیایی همواره در تلاش برای زنده نگه داشتن شعار خود یعنی “اینجا یک کلاس واقعی برای تو” می باشد.

ما همواره سعی در ارتقای سیستم و کیفیت آموزشی خود برای شما عزیزان هستیم. با ما آخرین دوره ها و آموزش های یادگیری زبان انکلیسی خود را تجربه کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم