درباره ما

آکادمی آموزشی زبان سهیل کلیایی

آکادمی آموزش زبان انگلیسی سهیل کلیایی از سال 1398 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است و همواره با تکیه بر منابع و متد استاندارد دانشگاه کمبریج انگلستان به مسیر خود ادامه داده است. 

متد ESA از به روز ترین و استاندارد ترین متد های آموزش زبان انگلیسی در دنیا می باشد که تمرکز بر نتیجه و خروجی داشتن هر مطلب و ورودی در زبان انگلیسی دارد. این روش به شما کمک می کند که صرفا همچون متد های قدیمی مطالب را به روی خود ذخیره نکنید و بلکه از هر مطلب یاد گرفته شده خروجی داشته باشید. 

آکادمی آموزشی سهیل کلیایی نیز با تکیه بر متد دانشگاه کمبریج انگلستان (ESA) راه رسیدن به مکالمه انگلیسی را برای دانشجویان فراهم نموده است. تنها عامل موفقیت در این سیستم آموزشی قدرتمند، تکرار و تمرین به همراه استمرار هر روزه می باشد که تا پایان این مسیر کنار شما خواهیم بود تا بهترین دستاورد و نتیجه را داشته باشید.

چرا آکادمی آموزشی ما؟

*در زمان خود صرفه جویی می کنید. دیگر نیاز به کلاس زبان رفتن و در مسیر و ترافیک ماندن ندارید و می توانید به راحتی در منزل، محل کار خود، و یا هر مکان دلخواه شما به آموزش ها در سایت دسترسی داشته باشید و از طریق لپ تاپ و یا تلفن همراه خود آموزش ها را دنبال کنید. 

*با برنامه ریزی اختصاصی و هدفمند پیش می روید. این برنامه (SPlan) به گونه ای اختصاصی برای شما طراحی شده تا در طول هفته صرفا با تماشای دو ویدئو آموزشی 20 الی 30 دقیقه ای به آموزش دیدن و بقیه زمان خود را به انجام تمرین های نوشتاری، شنیداری، و مکالمه بپردازید. 

*پشتیبانی مادام العمر دارید. پس از ثبت نام و ملحق شدن به خانواده بزرگ ما، جزو دانشجویان ویژه قرار می گیرید و می توانید هر زمان که به مشکل، حل تمرین، و هر سوالی بر خوردید با اساتید پشتیبانی آکادمی در ارتباط باشید.

با ما یک قدم از بقیه جلوتر باش ...

بسیاری از مراکز، موسسات، و اساتید آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان توصیه می کنند که تکرار و تمرین کنند و مطالب را بخوانند اما اینکه چطور این کارها را انجام بدهند را چطور؟!

آکادمی ما با افتخار تکنیک های دوره و مرور مطالب، نکات مطالعه و یادگیری را نیز قبل از شروع آموزش ها به دانشجویان به صورت اصولی و کامل آموزش می دهد و همین امر باعث افزایش بازدهی در یادگیری دانشجویان می گردد. در ضمن واحد پشتیبانی از جنبه انگیزه دادن به دانشجویان عزیز در طول مسیر نیز کوتاهی نمی کند و همراه شما است.

درباره استاد سهیل کلیایی

استاد سهیل کلیایی با سابقه درخشان دوازده ساله در آموزش زبان انگلیسی و با تجربیات فراوان در این مسیر به عنوان استاد، سوپروایزر (کارشناس آموزشی)، و مدیر آموزشی امکان آزمون و خطا را برای دانشجویان به حداقل ترین میزان خود رسانده اند. 

ایشان همچنین به عنوان طراح سوال، چارت و سیلابس آموزشی موسسات، برگزارکننده دوره های تخصصی همچون آیلتس (IELTS)، تربیت مدرس (TTC) و …نیز فعالیت حرفه ای داشته اند. 

فعالیت های استاد با موسسات و مراکز: سفیر گفتمان، پلاس آکادمی (سفیر پلاس)، ایران کمبریج، ایران کانادا، معرفت، پروژه بزرگ ایران مال سال 97 و …