سوالات متداول

عواملی که شما رو مسلط به مکالمه می کند: 1. مسیر درست 2. پشتیبانی 3. تکرار و تمرین 4. استمرار. ما در این دوره موارد اول و دوم را تضمین می کنیم. آیا شما هم موارد 3 و 4 را تضمین می کنید که رعایت کنید؟ اگر پاسخ شما بله می باشد بدون شک به مکالمه انگلیسی مد نظر خود می رسید.

عوامل متعددی مثل تکرار و تمرین, استمرار در مسیر و … در مدت زمان نتیجه شما نقش دارند اما در شرایط ایده آل بین 8 الی 12 ماه زمان نیاز است که بایستی طبق برنامه SPlan عمل شود. البته لازم به ذکر نیز هست که نتایج صحبت کردن شما کم کم از ماه های سوم به بعد قابل مشاهده می باشد.

تمرکز اصلی دوره مکالمه واقعی (RT) روی لهجه American هست ولی در طول دوره شما با لهجه British هم آشنا خواهید شد.

شما در این دوره فایل آموزش ها و تمرین ها را که از قبل با کیفیت عالی ضبط و تهیه شده اند دریافت می کنید که این امر باعث می شود شما همیشه به آموزش ها و تمارین دسترسی داشته باشید ولی در کنار این آموزش ها, یک جلسه کلاس آنلاین (OPS) در طول هفته به صورت کاملا اختیاری و با هزینه ای پایین می توانید با استاد خود در تایم و روز مشخص داشته باشید که مکالمه انگلیسی خود را روان تر و در شرایطی واقعی تر تجربه کنید.

خیر. شما با ثبت نام در این دوره نیاز به تهیه هیچ کتاب و یا منبع خاصی نخواهید داشت و تمامی آموزش ها, تمرین ها, و فایل های صوتی / تصویری از طریق سایت در اختیار شما قرار می گیرند.

با توجه به اینکه قواعد و گرامر جز جدایی ناپذیر جهت رسیدن به مکالمه انگلیسی می باشد لذا این دوره نیز تمرکز قابل توجهی بر روی این مهم دارد اما به صورت کاملا جذاب و کاربردی به صورتی که کاربرد آن گرامر و قواعد را در مکالمه های طراحی شده خواهید دید.

شما در این دوره علاوه بر گرامر, با 850 لغت کاملا کاربردی در مکالمه, 275 اصطلاح مفید مکالمه ای, و 132 فایل صوتی جهت تقویت مهارت شنیداری, تلفظ, و لهجه نیز آشنا خواهید شد.

دوره اول ویژه سطح مقدماتی-متوسطه (RT 1) 70 روز, دوره دوم ویژه سطح متوسطه-پیشرفته (RT 2) 84 روز, و دوره سوم ویژه سطح منحصرا پیشرفته (RT 3) 77 روز می باشد. توجه داشته باشید که این مدت زمان های اشاره شده به صورت هر روزه می باشند پس شما در یک دوره فشرده ثبت نام می کنید.

از آنجایی که محوریت این آزمون ها سنجش دانش عمومی زبان شما می باشد, ما در دوره مکالمه واقعی (RT) به شما کمک می کنیم تا سطح دانش عمومی زبان شما به سطح پیشرفته (Advanced) برسد و پس از اتمام دوره, شما صرفا نیازمند یادگیری تکنیک های آزمون مدنظر خود خواهید بود تا بتوانید نمره دل خواه تان را کسب کنید.

خیر. در ابتدا شما به صورت رایگان در جلسه مشاوره و تعیین سطح توسط اساتید ما شرکت داده می شوید و با توجه به سطح زبانی شما, دوره مورد نیازتان به شما معرفی می گردد.

بله. در پایان هر دوره, آزمون کتبی و شفاهی به درخواست و تمایل خود دانشجو و با هماهنگی قبلی برگزار می گردد.